Stránky

21.8.2017

Nejasnosti v insolvenčním řízení: jak správně uplatnit náhrady nákladů nalézacího řízení.

24.3.2017

O zákonu o sociálním bydlení se stále vedou spory, ale některá jeho specifika už známe. Jedním z nich je konec ubytoven - nejpozději do roku 2022. Soukromí vlastníci nemovitostí se však budou moci podílet na vzniku socíálního bytového fondu. 

13.11.2016

DBK PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. byla podruhé za sebou vyhlášena jako vítěz prestižní soutěže Právnická firma roku v kategorii Transakční poradenství. O vítězi kategorie rozhodlo hlasování odborné právnické veřejnosti.

Poslední rok byl ve znamení velkého množství transakcí, i vlivem mimořádně nízkých úrokových sazeb. S tím souvisí i rostoucí konkurence v této části právního a poradenského trhu. O to víc si vážíme toho, že jsme dokázali první místo obhájit,“ řekl vedoucí partner DBK PARTNERS Ondřej David.

4.8.2016

Odborný článek pro EPRÁVO.CZ Digital na téma "Korporátní maska a její sejmutí" vypracoval Mgr. Konstantin Lavrushin, spolupracující advokát DBK Partners.

8.7.2016

Celý článek "10 otázek pro... Vladimíru Knoblochovou" si můžete přečíst zde

8.7.2016

Celý článek "10 otázek pro... Ondřeje Davida" si můžete přečíst zde

27.6.2016

Článek na téma "Služebnost týkající se vzhledu nemovitosti" publikoval Mgr. Přemysl Drvota, spolupracující advokát.

22.6.2016

Článek pro magazín EPRÁVO.CZ na téma "KNOW-HOW po rekodifikaci" publikoval Mgr. Konstantin Lavrushin, spolupracující advokátka DBK Partners

25.4.2016

Odborný článek pro EPRÁVO.CZ Digital na téma "Právní úprava obchodní firmy v NOZ" vypracovala JUDr. Vladimíra Knoblochová, spolupracující advokát a partner DBK Partners.

Celý článek na toto téma si můžete přečíst zde

25.4.2016

Článek pro první číslo magazínu EPRÁVO.CZ na téma "Sjednocení výkladu některých sporných otázek týkajících se zápisů do obchodního rejstříku" zpracovala JUDr. Vladimíra Knoblochová, spolupracující advokát a partner DBK Partners.

Celý článek na toto téma si můžete přečíst zde